E-shop  |  Kontakty  |  Na stiahnutie  |  Mapa stránok  |  Prihlásenie    

O nás

Naša firma vznikla v roku 1992 a sídlila v Nitre. Po vybudovaní vlastných priestorov (dielne, sklady, kancelárie) bola presťahovaná do Veľkého Kýru, kde sídli dodnes. Zo začiatku sa venovala prevažne obchodnej činnosti v oblasti predaja čerpacej techniky ...

čítať viac
Predaj a servis > GRUNDFOS > Obehové čerpadlá > Alpha 2 25-40, 180 mm

Alpha 2 25-40, 180 mm

OBEHOVÉ ČERPADLO DO VYKUROVANIA

Stará cena: 276,66

Aktuálna cena: 163,33

Cena s DPH: 196,00

na objednávku
Objednávkové číslo:97704990

Výrobca:GRUNDFOS

Záruka: 60 mesiacov

Kúpiť
Alpha2 je moderné spoľahlivé čerpadlo energetickej triedy " A " s automatickou funkciou AUTOADAPT s mimoriadnou flexibilitou, vhodné na čerpanie kvapalín vo vykurovacích systémoch. Výsledkom jeho vynikajúcej konštrukcie je optimálne užívateľské pohodlie a maximálna úspora energie. 
Čerpadlo vykoná automatickú analýzu konkrétnej vykurovacej sústavy, vyhľadá optimálne nastavenie a bude permanentne prispôsobovať svoj výkon zmenám v súvislosti na požiadavku množstva tepla. Ľahko čitateľný LED display nepretržite ukazuje aktuálny elektrický príkon vo W. 
Riadiace jednotka čerpadla je umiestnená priamo v telese čerpadla vďaka čomu je montáž čerpala možná i veľmi priestorových stiesnených podmienkach. 
Vysoko hodnotená a populárna zástrčka ALPHA je jedinou zástrčkou na trhu, ktorá umožňuje mimoriadne jednoduché pripojenie napájacieho káblu, bez otvorenia svorkovnice. Parametre: 
Napätie: U = 1 x 230V 
Príkon: P1 = 5 - 45 W 
Max. prietok: Q = 2,2 m3/h 
Max. dopravná výška: H = 4 m 
Max. prevádz. tlak: P = 10 barov 
Teplota kvapaliny: +2 až + 110 °C 
Pripojenie na výtlak: G 1 1/2" 
Stavebná dĺžka: L = 180 mm 
Energetická trieda: A