E-shop  |  Kontakty  |  Na stiahnutie  |  Mapa stránok  |  Prihlásenie    

O nás

Naša firma vznikla v roku 1992 a sídlila v Nitre. Po vybudovaní vlastných priestorov (dielne, sklady, kancelárie) bola presťahovaná do Veľkého Kýru, kde sídli dodnes. Zo začiatku sa venovala prevažne obchodnej činnosti v oblasti predaja čerpacej techniky ...

čítať viac
Predaj a servis > GRUNDFOS > Obehové čerpadlá > Alpha 2 25-60, 180 mm

Alpha 2 25-60, 180 mm

OBEHOVÉ ČERPADLO DO VYKUROVANIA

Aktuálna cena: 185,83

Cena s DPH: 223,00

na objednávku
Objednávkové číslo:97993201

Výrobca:GRUNDFOS

Záruka: 60 mesiacov

Kúpiť
Alpha2 je moderné spoľahlivé čerpadlo energetickej triedy " A " s automatickou funkciou AUTOADAPT s mimoriadnou flexibilitou, vhodné na čerpanie kvapalín vo vykurovacích systémoch. Výsledkom jeho vynikajúcej konštrukcie je optimálne užívateľské pohodlie a maximálna úspora energie.
Čerpadlo vykoná automatickú analýzu konkrétnej vykurovacej sústavy, vyhľadá optimálne nastavenie a bude permanentne prispôsobovať svoj výkon zmenám v súvislosti na požiadavku množstva tepla. Ľahko čitateľný LED display nepretržite ukazuje aktuálny elektrický príkon vo W.
Riadiace jednotka čerpadla je umiestnená priamo v telese čerpadla vďaka čomu je montáž čerpala možná i veľmi priestorových stiesnených podmienkach.
Vysoko hodnotená a populárna zástrčka ALPHA je jedinou zástrčkou na trhu, ktorá umožňuje mimoriadne jednoduché pripojenie napájacieho káblu, bez otvorenia svorkovnice.

Parametre: 
Napätie:  U   = 1 x 230V
Príkon:  P1 =  5 - 45 W
Max. prietok: Q  = 3 m3/h
Max. dopravná výška: H  = 6 m
Max. prevádz. tlak: P  = 10 barov
Teplota kvapaliny: +2 až + 110 °C
Pripojenie na výtlak:  G 1 1/2"
Stavebná dĺžka:  L = 180 mm
Energetická trieda: A